Vysvětlení

4. března 2014 v 11:03 | Caterine |  Stories
Při tom usilovném přemýšlení jsem si vzpomněla, že bych asi Thranduilovi měla uvařit čaj. Aby se pořádně zahřál. Popadla jsem tátovy domácí tepláky a jeho vybledlé triko s pandami a šla jsem za Thranduilem.
,,Nesu vám to oblečení.'' řekla jsem. ,,Ó děkuji.'' řekl Thranduil a oblečení si vzal. Začal si ho prohlížet a já se jen tak uculila a šla jsem vařit ten čaj. ,,Pak za mnou přijďte.'' dodala jsem. Začala jsem hrabat v čajích a přemýšlela jsem, který čaj uvařit královi elfů... Nakonec jsem sáhla po brusinkovém. Dala jsem na čaj. Čaj se začal vařit. Stála jsem tam a čekala až se uvaří.
,,Tak nevím, nevím...Ale snad mi ty mé šaty brzy uschnou.'' ozvalo se za mnou. Stál tam Thranduil...měl na sobě domácí vytahaný tepláky mého táty a ještě jeho vybledlé tričko s pandami. K tomu ještě ty jeho bílé vlasy... Opravdu perfektní kombinace. Měla jsem co dělat, abych se nezačala smát. Radši jsem se otočila a slila čaj. ,,Sedněte si, hned to bude.'' Thranduil se posadil ke stolu a začal si prohlížet ty pandy na tričku. ,,Copak to je za zvířata? Taková jsem jakživ nespatřil...'' řekl mi za chvíli. Chvíli jsem si myslela, že si ze mě utahuje. Ale pak mi došlo, že tam u nich asi vážně pandy neznají. ,,To jsou pandy. Takoví medvědi, dalo by se říct.'' vysvětlila jsem mu. ,,Tady máte ten čaj...je to brusinkový, snad vám bude chutnat.'' prohlásila jsem a čaj jsem položila před něj. On uchopil hrnek a usrkl... ,,Páni! To je vynikající! Ohromné...ohromně dobré!'' vykřikl. ,,Jee tak to jsem ráda, že vám chutná." řekla jsem a oddechla si. ,,A teď mi prosím povězte, co jste dělal v tom aklípku. Nemůžu to pochopit.'' zeptala jsem se opatrně. ,,Když jste odešla, chtěl jsem to tu prozkoumat. Nejvíce mě to táhlo tam dolů. Šel jsem tam. Náhodou jsem objevil ty malá dvířka. Otevřel jsem je a nakoukl jsem dovnitř. Jenže náhle jsem uslyšel takový hlasitý zvuk koused ode mne. Ohromně jsem se lekl a spadl jsem do té vody. A dvířka se samy zavřely.'' vylíčil mi Thranduil, co se mu přihodilo.
,,Vvvrfffff!'' ozvalo se náhle. Thranduil zaječel! Málem jsem uhluchla. ,,To to toooo je je tttteeen zzzzvvuuuukkk..'' řekl rozklepaně, když přestal ječet. Dala jsem mu ruku na rameno a povídám: ,,To se nemusíte bát. To je Falko, pes od sousedů. To je takové malé zvíře, které tyto zvuky vydává." uklidnila jsem Thranduila. ,,Ooopravduuu?'' ,,Ano.''
Tak teď už úplně chápu co se v tom sklípku všechno stalo. A zavinil to neškodný pes Falko. No není to zvláštní? …
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Morell Morell | Web | 5. března 2014 v 13:26 | Reagovat

Pes, jo? :-D  :-D  :-D

2 thranduil-thranduil thranduil-thranduil | 5. března 2014 v 14:53 | Reagovat

Ovšemže :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama