Štěstí jim přálo

31. srpna 2014 v 11:05 | Katimb |  Mišmaš
,,Bilbo! Neviděl jste Johna se Šmakem? Musíme je okamžitě najít.'' zvolala Tauriel jakmile hobita spatřila.
,,Ano, před chvílí, málem jsem měl smrt, když jsem uviděl svou vlastní kopii.'' Bilbo si ještě otíral pot z čela.
V tom se tam oba dva hledaní objevili.
,,Jako na zavolanou!'' křikla Tauriel, v tu ránu se za ní objevil Legolas v županu.
,,Hned vás odešleme zpátky tam, kam patříte,'' řekl princ.
,,Cože? my nejsme na natáčení?'' zeptal se nevěřícně John a podrbal se ve vlasech. ,,To jsem z toho jelen.''
,,Cože jste?'' ozvalo se náhle za ním. John se otočil a spatřil obřího jelena! Parohy jako obrovské křoví, tělo mohutné jako grizzly, tlamu jako liška a přivřenýma očima hleděl na všechny přítomné.
,,Nic,'' pípl ustrašeně John. ,,To se jen tak říká, omlouvám se.''
Jelen pokýval hlavou, tak jak to je jeleni dovedou a znovu zmizel.
než se ti dva nadáli, princ, Tauriel a Bilbo je táhli pryč z chodby, kamsi do sklepení. Co se dělo dál, je velice tajné, nikdo to nesmí vědět.
Stručně to ale říci můžeme: ti tři odtáhli ty dva do sklepení a tam je nějakým způsobem přemístili zpátky do jejich světa, kam patřili a od těď zase patří.
,,Úděl splněn! Musíme to říci králi.'' řekla Tauriel, když bylo po všem. tohle byl cíl, všechny nesprávné osoby nahnat zpátky do jejich světa. John se Šmakem byli poslední, kdo scházel. I ten pirát už byl doma, i ta zombie slečna se již přemístila do správného světa a ten upír už tam také nebyl.
,,Teď už jen zbývá, aby se můj otec a královna Arwen vzali a můžeme to považovat za velmi šťastný konec,'' řekl vznešeně princ a pohlédl na přikyvující Tauriel.
,,Bude to šťastný konec, ale ne zdaleka pro všechny,'' odvětila Tauriel a rozhlédla se po chodbě, kterou právě šli. ,,král Aragorn z toho nadšený tedy rozhodně nebude.'' dodala.
,,To je pravda, ale ne vždy můžeme všechny bytosti udělat šťastné, vždycky se najde někdo, kdo rád nebude.'' odpověděl princ.
V tom se za nimi vyřítil králův sluha, celý udýchaný, vlasy mu pomalu stály. Zastavil se, pořádně se vydýchal a nakonec pronesl: ,,Náš vznešený král Thranduil a slovutná královna Gondoru Arwen, která již brzy nebude jenom královnou Gondoru, se zítra v poledne poprvé manželsky políbí.'' Po vyřknutí těchto slov sluha padl k zemi a okamžitě tvrdě usnul, nevzbudil by ho ani bledý skřět Azog.
,,No páni!'' vykřikla radostně Tauriel. ,,Tak přeci bude svatba! A už zítra, to bude ale velkolepý den!''
Legolas přikývl a usmíval se.
,,Tady vás máme, moji milý,'' Před našimi hrdniny se objevil Thranduil. Mile se usmíval a oči měl jen pro Arwen stojící po jeho boku. ,,Všechno se vrací do normálu, boje v Gondoru byly ukončeny před patnácti minutami,'' dodal a úsměv se mu ještě rozšířil.
,,Parádní!'' vykřikl Bilbo a skočil králi do náručí. krále to málem povalilo, ale královna ho chytila.
,,A zítra naše svatba!'' dodala potom.
,,Gratulace, ohromná garulace!'' vovali všichni přítomní. A že se jejich počet navýšil poté, co hobit na krále vyskočil.
,,Počkej otče,'' zarazil Thranduila potom jeho syn Legolas. ,,Pověz nám, jak jsi dokázal v Gondoru přežít? Stále jsi to nikomu nepověděl, chceme to vědět.''
Ale Thranduil zavrtěl hlavou. ,,nemůžu vám to říct, jediný, komu jsem to řekl, je Arwen. Mám své důvody proto, vám to neříct. Ale věřtě mi, měl jsem to dokonale promyšlené.'' Načež vzal Arwen kolem pasu a společně odkráčeli chodbou do svých komnat.
Na monci chodby se ještě otočili, pohlédli na všechyn ty pohledy upírající se na ně a Thranduil řekl: ,,A zítra na té velkolepé svatbě, na svatbě tohoto věku, vám povíme jednu velikou novinu, těště se a všichni zítra v poledne doražte!''

Už jste si někdy stříkli voňavku do nosu????
Hledala jsem sprej do nosu, našla jsem Vincentku a stříkla si ji do nosu...
Boha! Štípalo to!!! Byla to voňavka!!! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aryen aryen | E-mail | Web | 31. srpna 2014 v 23:17 | Reagovat

ten konec :D :D ale víš co se stalo mě...držela jsem lak na vlasy a spěchala jsem a jak jsem ho pořád měla v tý ruce tak jsem ho použila místo deodorantu a došlo mi to až asi za půl hodiny :D

2 Kateríína Kateríína | Web | 1. září 2014 v 7:19 | Reagovat

[1]: jej! xDDDD

3 Lukáš Hanousek Lukáš Hanousek | E-mail | Web | 7. října 2014 v 19:51 | Reagovat

To já jsem se voňavkou stříkl do oka! Stalo se mi to tak,že jsem myslím navonět místnost a místotoho jsem si to stříkl do oka!

4 Katerííína Katerííína | E-mail | Web | 7. října 2014 v 20:00 | Reagovat

[3]: Ou! nepříjemné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama