DUA DUNIA 3. kapitola

18. listopadu 2015 v 17:00 | Vendëa Lissësúl |  DUA DUNIA
Na Andino přání další díl mé povídky! Dnes už možná konečně zjistíte, o jaký crossover se vlastně jedná! Věnování: Pro Andorianu!
Probral se asi po dvou hodinách - postava v černém se zrovna skláněla nad jeho hlavou a v rukou ždímala mokrý obklad.
,,Jé, už jsi vzhůru!" vykřikla jakoby s radostí v hlase.
Bilbo se posadil, hlava mu samozřejmě třeštila jako po úderu kladivem. Nachvíli se zamyslel, zda ho osoba v černém opravdu nepraštila kladivem...
,,Možná bychom se mohli trochu představit..." řekla nakonec Bilbo opatrně. ,,Netuším, kdo jste a co tu pohledáváte, každopádně, ať už máte v pmyslu cokoli, mohla byste mi sdělit své jméno.
Osoba si odhodila culík dozadu s takovou vervou, až se vrátil přesně na totéž místo, kde spočíval předtím.

,,Zajisté vám mohu sdělit své jméno," odpovětila za nějakou chvilku osoba v černém. ,,V tomto světe mne stejně neznáte, tak proč se tu nějak ukrývat, že?"
Bilbo byl poněkud rozjukaný, ale přikývl. ,,Přesně to také provozuju,"
Černá se usmála a pokračovala: ,,Mé jméno zní Regina a jsem královnou v jedné vzdálneé zemi, do níž se ovšem dá velice snadno projít skrz kouzelný portál za pomoci bílé kouzelné fazole, kterou jsme tady někde ztratila..." Následoval falešný úsměv Bilbovým směrem.
,,To zní zajímavě..." podotknul Bilbo zajíkavě. Bál se, že si bude královna myslet, že on stojí za zmizením fazole.

,,Když mi ji pomůžeš najít, vezmu tě s sebou na mého světa - na takový malý=velký výlet!" navrhla královna a potměšile se usmála. Bilbo netušil, co to má znamenat, každopádně mu mysl osvětlila myšlenka možné odměny za nález fazole, což se mu zamlouvalo. Rozhodl se tedy podivné královně Regině pomoct.

,,Mohu se zeptat, kde jste ji viděla posledně?" zeptal se náš drahý hobit, když zrovna s královnou procházel cestičkou kolem domu Křepelkových. Jeden starý hobit, sedící před vrátky a kouřící svou dýmku, si královnu podivně prohlížel. A proč taky ne? Vypadala maličko jinak než běžný a průměrný obyvatel tohoto místa.
,,Řekla bych, že jsem ji měla v kapse. Hned po příletu jsem ale upadla a to bude asi ten okamžik, kdy se fazole vytratila..." umínila Regina vrtkavě.
,,A kde jste přistála?"
,,Kdesi... V lese. Byl tam pařez a spousta křoví a hodně vysoká tráva..." odvětila královna neutrálním tonem.
,,Asi tuším," na to Bilbo a společně s Reginou se vydali k lesu za Krajem.

Momentálně to asi příliš záživné není, ale musím to trochu rozjet. Hlavně, dneska bych to napsala delší, ale mám totálně rozvrkočenou mysl. Dneska mi totiž přišel dopis od Lany ^^ - mojí nejoblíbenější herečky. Respektive odpověď na můj dopis + podepsaná fotka. Jsme z toho fakt mimo, jelikož ona je jedna z mála, kteří opravdi odepisují. Tak se nedivte. :-D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andoriana Andoriana | E-mail | Web | 18. listopadu 2015 v 18:11 | Reagovat

Wow, ještě jednou děkuju mockrát :3
Dopis od Lany? Musí to být úžasný pocit dostat dopis od idola :D

2 Irith Irith | Web | 18. listopadu 2015 v 19:18 | Reagovat

Tak Reginu neznám...

3 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 18. listopadu 2015 v 21:31 | Reagovat

[1]: Není zač. :-) Je to skvělý pocit. Ve škole před poslední hodinou jsem dostala sms od mámy - přišel ti dopis z USA. No celou hodinu jsem se nemohla soustředit. Díkybohu, že to byl jen Děják, jinak bych se fakt zbláznila. Celou cestu dom jsem běžela a pak udýchaná málem povalila babičku, která se domnívala, že se mi chce hrozně na záchod - domnívala se špatně. Byla jsem z toho hotová, opravdu mě nechceš vidět. :-D Takhle se normálně nevchovám, to ten amok.

[2]: Tak to si pusť 30. prosince večír na PRIMA COOL "BYLO NEBYLO" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama