Jaký je osud tohoto blogu?!

20. září 2016 v 16:29 | Vendëa Lissësúl
Zdravím vás po dlouhé době zase u mě. Stále žiju, což považuju za úspěch. :D Jelikož v posledních dnech toho mám vážně nad hlavu. Nicméně rozhodla jsem se napsat tento článek a říct, co bych ráda řekla...
Nuže... sdělím Vám osud mého blogu.

Více pod perexem.
1) Sraz
Já bych vás ráda zase všechny viděla, akorát se mi nechce to celé organizovat sama. takže sraz by se uskutečnil jedině tehdy, když by byl aspoň jeden člověk ochoten mi s tím trochu helpnout. Nebude to nic velkého, potřebuju vymyslet datum, čas, místo a program. Takže kdyby byl někdo tak moc hodný a napomohl našemu setkání, bylo by to nesmírně fajn. ;)
Ale spíš se mi ozvěte na e-mail floopy5@seznam.cz než psát sem.

2) Blog
Nebudu nic popírat, blog pustne. je to proto, že mám na starost ještě jeden. jeden blog bych stíhala dobře, v tom není problém. Ovšem dva (A nebudu popírat ani to, že tématika druhého blogu je mi teď podstatně bližší než Středozem) to už chce zabrat.
Já vím, že už tady o tom píšu články dobrý rok a ráda bych to uvedla k nějakému konci.

Takže je rozhodnuto!

Blog ponechám jako archiv a založím nový - který bude čistě o mě a mých zájmech. bude tam tedy všechno, i Středozem, ovšem i Once a další věci. Prostě já obecně. Přijde mi to lepší řešení než se snažit zoufale oživit tenhle blog, který má ještě ke všemu pitomou adresu, takže to ani nemůžu udělat tak, abych tento blog předělala do formy toho budoucího. Prostě se mi nechce psát jenom čistě o Středozemi, jelikož mám spoustu nápadů na články z jiného soudku, které bych s vámi ráda sdílela. A navíc bych stejně musela některé první články smazat, jelikož jsou prostě šílené. :D Ale takhle je tu můžu s klidem ponechat.
Takže jsem se rozhodla takto. :)
Ne, neodcházím. Pouze se stěhuji, jelikož opravdu to chce změnu. Na nic nezanevírám, Středozem bude v mém životě navždy figurovat, i když občas méně, občas více. Na novém blogu BUDU psát o Středozemi stejně jako třeba o Once a takových mých dalších zájmech!
Každopádně!
Můj nový blog již existuje, najdete ho ZDE. Mám tam už první článek. ;)
Doufám, že se mému novému blogu povede tak, jak se vedlo tomuto. A kdoví... třeba se ke mně Středozem jednou vrátí tak moc a budu mít tolik nápadů na články a bude se mi chtít opět rozjet komplet čistý Tolkien blog, tento blog bude mít možná revival. Ale pro tentokrát tu zůstane ležet ladem ve formě archivu.


Po dvou a půl letech se s Vámi loučím zde na adrese thranduil-thranduil.blog.cz. Bylo to tu fajn, ale je čas se posunout dál. Takže vzhůru na vendys-wide-world.blog.cz !
Budu se těšit na Vaši přízeň!


Už jsem si trochu pohrála s designem. :D

Vendy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 24. září 2016 v 7:22 | Reagovat

Evidentně se vyžíváš v jednoduchých a snadno zapamatovatelných adresách :-)
No co se dá dělat, tak asi přeřadíme oblíbené a těším se na Tebe na Tvém novém blogu.

2 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | 27. září 2016 v 18:12 | Reagovat

[1]: Děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama